ش. مه 28th, 2022

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‎ها و دهیاری‎های کشور از ابلاغ ضوابط ساختاری سازمان‎های همیاری شهرداری‏های استان ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‎ها و دهیاری‎های کشور، عباس کرکه آبادی با بیان این خبر گفت: ضوابط فوق در اجرای اساسنامه جدید سازمان‏های همیاری‏ شهرداری‏های استان‏ها که تأیید و ابلاغ ساختار سازمانی این گونه سازمان‏ها را در زمره وظایف سازمان شهرداری‏ها و دهیاری‏های کشور قلمداد نموده، ابلاغ شد.
 
وی افزود: متعاقب ابلاغ بخشنامه شماره 7262 مورخ 25 فروردین 1399 وزیر محترم کشور و در راستای تأمین نظرات و درخواست‏های سازمان‏های فوق، نشست‏های تخصصی با حضور مدیران عامل این سازمان‏ها و دفاتر تخصصی ذیربط سازمان شهرداری‎ها و دهیاری های کشور تشکیل شد و پیشنهادهای مطروحه مورد توجه قرارگرفت. 
   
 وی با بیان اینکه سازمان‏های همیاری نقش مهمی در پیشبرد اهداف شهرداری‏ها و پشتیبانی مالی و فنی آنها دارند، اظهار کرد: این سازمان ها تا پیش از این، فاقد ساختار مصوب و مورد تأیید وزارت کشور و سازمان شهرداری‏ها و دهیاری‏های کشور بوده‏اند.
 
کرکه آبادی اضافه کرد: بنابراین ابتدا پیش نویسی توسط دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان تهیه و سپس در معرض نظرخواهی قرار گرفت و نهایتاً «ضوابط ساختاری سازمان‎های همیاری شهرداری‏های‏استان‏ها» تهیه و ابلاغ شد.
 
وی با اشاره به اینکه سطح سازمان های همیاری بر اساس ضوابط فوق تعیین می شود، خاطر نشان نمود: هر سازمان‏ بر اساس ضوابط ساختاری و سطح مکتسبه باید ساختار سازمانی مربوطه را تدوین و برای طی تشریفات اداری به دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‎ها و دهیاری‎های کشور ارسال نماید تا پس از تصویب ابلاغ شود.

By adminak

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *