ش. مه 28th, 2022

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‎ها و دهیاری‎های کشور از ابلاغ ساختار سازمانی ۱۲ شهرداری تازه تاسیس به استانداریهای ذیربط با رویکرد جدید در سال ۱۴۰۰خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‎ها و دهیاری‎های کشور، عباس کرکه آبادی با بیان این خبر گفت: ساختار سازمانی  شهرداری های تازه تأسیس عصمت آباد، قشلاق و زیاران در استان قزوین، شهرداری‏های  منتظران و جندی شاپور در استان خوزستان، شهرداری‏های دهنو اسلام آباد، رحمت آباد و  عباس آباد سردار در استان کرمان، شهرداری جزینک در استان سیستان و بلوچستان، شهرداری روشناوند در استان خراسان رضوی، شهرداری ماژان در استان خراسان جنوبی  و شهرداری یانچشمه در استان چهارمحال و بختیاری ‎ابلاغ شد.
 
وی ادامه داد: پس از ارسال پیشنهاد استانداری‎ها و شهرداری‎های ذیربط با اعمال ملاحظات حوزه ‏ساختار سازمانی، سیاست‏های کلی نظام اداری و ضوابط تشکیلاتی شهرداری‎ها و در راستای ایجاد ساختاری چابک، منعطف و کارا؛ ساختارهای سازمانی فوق ابلاغ شد.
 
 وی افزود: در ساختارهای ابلاغی علاوه بر سیاست‌ها و ضوابط فوق؛ به تطبیق تعداد و عناوین واحدها و پست‎های سازمانی با مقتضیات هر شهر و شهرداری و وظایف و مسئولیت‎های واقعی و مورد عمل هر واحد سازمانی توجه شده است.

By adminak

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *