ش. مه 28th, 2022

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فنآوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام کرد: به منظور تسریع و تسهیل در بررسی پرونده‏های مشمولین طرح مسیر ارتقاء شغلی کارشناسان، مشاوران و مدیران شهردار‌ی‏ها، از این پس پرونده های مشمولین طرح مذکور در سطح ارشد و خبره در هیأت‌های ممیزه مستقل در استانداری‌ها و شهرداری کلان‌شهر‌ها ارزیابی می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، عباس کرکه ‏آبادی با بیان مطلب بالا گفت: با لغو شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، بررسی پرونده های طرح مسیر ارتقاء شغلی کارکنان شهرداری ‌ها که براساس مصوبه آن شورا صورت می‌گرفت، معطل ماند ولی برای برخورداری مشمولین طرح و بهره مندی از حقوق قانونی آنها مکاتبات و پیگیری‏های متعددی از سازمان اداری و استخدامی کشور صورت گرفت که با مساعدت و همکاری آن سازمان، معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با تشکیل شورای راهبری توسعه مدیریت شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور موافقت نمود.

وی ادامه داد: با درک ضرورت و اهمیت موضوع، در اولین جلسه شورای مزبور تشکیل هیات ممیزه در استانداری‏ها و شهرداری کلانشهرها مطرح و پس از ارزیابی های صورت گرفته، در نهایت با این موضوع موافقت شد.

کرکه‌آبادی همچنین توضیح داد: به منظور بررسی و تصویب ارتقاء شغلی مشمولین در شهرداری‏های با جمعیت کمتر از یک میلیون نفر تا سطح ارشد و خبره، هیأت ممیزه با ترکیب اعضای تعیین شده در استانداری‌ها تشکیل می‌ شود.

مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فنآوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور افزود:  در شهرداری‏های با جمعیت بیش از یک میلیون نفرشامل کلان‌شهرهای مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، کرج، قم، اهواز و کرمانشاه  نیز جهت بررسی و تصویب ارتقاء شغلی مشمولین در سطوح یاد شده، هیات مذکور تشکیل خواهد شد.

وی اضافه کرد: همچنین بررسی و تصویب ارتقاء شغلی مشمولین طرح در شهرداری‏های سراسر کشور در سطح  عالی، توسط هیأت ممیزه مستقر در سازمان شهرداری‏ها و دهیاری‏های کشور انجام می‌ شود.

By adminak

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *